консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Відділення лікування гострого коронарного синдрому та інфаркту міокарда

Завідувач відділенням

Відділення лікування гострого коронарного синдрому та інфаркту міокарда було створене в Інституті серця в 2014 році, у зв’язку зі зростанням кількості госпіталізацій пацієнтів з невідкладними кардіологічними станами та активним запровадженням ендоваскулярних методів їх лікування. Лікарський штат відділення об’єднує кардіологів та анестезіологів-реаніматологів,  які цілодобово забезпечують госпіталізацію пацієнтів та надання їм лікувальної допомоги при таких захворюваннях та станах:

Периопераційне лікування пацієнтів, що перенесли ангіопластику та стентування коронарних, брахіоцефальних артерій, ендоваскулярне лікування аневризм аорти, септальну алкогольну абляцію при гіпертрофічній кардіоміопатії, імплантацію внутрішньосерцевих оклюдерів та інші ендоваскулярні втручання.

Відділення має 18 ліжок, що розміщені в палатах інтенсивного спостереження. Кожне ліжкомісце обладнане монітором спостереження вітальних функцій пацієнта, відділення має апарати штучної вентиляції легень для неінвазивної та повної ШВЛ, дефібрилятори, пристрої та розхідні матеріали для тимчасової електрокардіостимуляції, портативний апарат УЗД. Працюючи в режимі «24/7», у тісному зв’язку з координаційними службами швидкої допомоги міста, з іншими відділами Інституту та закладами охорони здоров’я, ми забезпечуємо вчасне, безперервне та якісне надання профільної допомоги нашим пацієнтам.


Right Menu Icon