консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Відбулася Третя щорічна науково-практична конференція «Актуальні питання кардіології та кардіохірургії»

27-04-2017

Todurov_conference_227 квітня 2017 року відбулася Третя щорічна науково-практична конференція «Актуальні питання кардіології та кардіохірургії» співорганізаторами якої виступили  ДУ «Інститут серця МОЗ України» і Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних і екстракорпоральних технологій, функціональної діагностики).

У роботі конференції взяли участь більше 150 лікарів-кардіологів, терапевтів, кардіохірургів, реаніматологів, анестезіологів, лікарів з функціональної діагностики з різних регіонів України. Конференція завжди привертає таку велику увагу практичних лікарів з огляду на швидку еволюцію підходів до діагностики та лікування кардіохірургічних хворих, потребу в імплементації сучасних технологій кардіохірургії.

З вітальним словом до учасників конференції виступив генеральний директор ДУ «Інститут cерця МОЗ України», завідувач кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних і екстракорпоральних технологій НМАПО ім. П.Л. Шупика, член-кор. НАМН України, професор Б.М. Тодуров. Тематика пленарного засідання передбачала розгляд аспектів діагностики аортальних вад серця та застосування сучасних кардіохірургічних технологій, таких як операція Озакі, декальцинація і транскатетерна імплантація аортального клапана. Зокрема, з доповідями виступили Б.М. Тодуров, І.Ю. Мокрик (Інститут серця МОЗ України), В.Б. Демянчук (НМАПО ім. П.Л. Шупика), А.В. Габрієлян (Інститут хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України).

Значну увагу аудиторії привернув також сателітний симпозіум за участю завідувача кафедри нефрології і ниркозамісної терапії професора Д.Д. Іванова і завідувача кафедри функціональної діагностики професора О.Й. Жарінова. Були розглянуті сучасні аспекти лікування артеріальної гіпертензії у пацієнтів із хронічною хворобою нирок та ведення пацієнтів із стабільною ІХС з позицій порівняння узгоджених настанов і клінічної практики.Right Menu Icon