консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Свято Святого Миколая в дитячому відділенні Інституту Серця

19-12-2017

Всі з нетерпінням чекають на Новорічні свята, а діти особливо.
Ці казкові заходи починаються з дня Сятого Миколая. Вдома малюки чекають солодкого подарунка під подушкою, теплих маминих обіймів і казки. А вранці радісні очі, і притиснутий до грудей подарунок. Як це здорово! А якщо ти в лікарні, і твоя мама в цей час турбується тільки про твоє здоров’я, а побігти за солодким подарунком і зробити несподіване свято у неї немає ні сил, ні можливості. Але мрії повинні збуватися. Навіть найзаповітніші. І ось свято Святого Миколая прийшло до дитячого відділення Інституту серця: веселі клоуни з їх вируючої енергією і жартами, сценками та іграми; яскраве шоу мильних бульбашок, а потім сам Святий Миколай з Ангелом і Різдвяним зайцем завітав привітати малюків зі святом і нагородити за хорошу поведінку, успіхи в школі, а головне, побажати багато-багато здоров’я. Він зайшов в кожну палату, поговорив з кожним маленьким пацієнтом і його батьками, а Ангел з Зайчиком дарував солодкі подарунки та запрошував поводити хоровод біля ялинки. Було дуже душевно і радісно.

У цьому святі взяли участь наші великі друзі МБФ Вадима Новинського на честь Покрова Пресвятої Богородиці разом з його президентом, Народним депутатом України, Вадимом Новинським. Дітки отримали чудові солодкі набори та м’які іграшки. Крім цього дитяче відділення Інституту серця отримало сертифікат на 3 мільйони гривень для порятунку дитячих сердечок в 2018 році. Висловлюємо величезну подяку і вдячність!

Хочемо подякувати також Національному комітету «Міс Україна» за яскраве і незвичайне шоу мильних бульбашок. Ми дякуємо компанії «Єврокар» за прекрасних клоунів, агентству дитячих свят «Благодім» за організацію чудового свята, за неймовірно смачні солодощі – компанії «Імперія солодощів»компанії «Good Wine» – за пряничних чоловічків.

Велика подяка Вам, наші добрі чарівники, за бажання і вміння творити і дарувати добро і радість!Right Menu Icon