консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Проект “Штучне серце”

07-07-2016

14 червня до ДУ “Інститут серця МОЗ України” потрапив 41 річний харків’янин Дорошко Павло Павлович. Він працював підприємцем, ремонтував енергоустаткування на Харківській ТЕЦ № 5. Нещодавно Павло Павлович тяжко захворів і звернувся до Інституту Серця з тяжкою серцевою недостатністю.

sait Дорожко

Єдиний спосіб вижити з таким грізним діагнозом як дилатаційна кардіоміопатія – це пересадити донорське серце. Необхідна дуже термінова і складна операція. Такі операції з трансплантації серця в нашій країні не проводять уже кілька років. Такі операції з трансплантації серця в нашій країні не проводять уже багато років, в сусідній Білорусії її вартість для українських громадян більше 100 000 доларів, а в інших країнах ще дорожче. Зараз в родині Павла Павловича працює тільки дружина-Світлана Олександрівна, вона бухгалтер. Двоє дітей: 20-річний син Андрій – студент стаціонару Харківського національного університету радіоелектроніки та 8-річна дочка Елізавета- школярка. Сім’я дуже дружна, всі підтримують тата і бажають йому скорейщего одужання.

Єдиний реальний шанс Павла Павловича – продовжити час очікування донорського серця це імплантувати йому механічне серце. Використання штучного механічного серця для хворих з тяжкою серцевою патологією збільшує їх шанси вижити і дочекатися необхідного для трансплантації донорського органу. На сьогоднішній день вартість такого механічного серця – 120 000 Євро.

“Штучне серце” застосовують у хворих в термінальній стадії серцевої недостатності для порятунку їхнього життя і підтримки кровообігу до того часу, поки з’явиться можливість пересадити відповідний для пересадки донорський орган. Після імплантації штучного серця хворі, як правило, знаходяться в колі сім’ї і навіть працюють.

В даний час в Європі більше 300 пацієнтів знаходяться на штучній підтримці кровообігу, багато хто з них більше двох років. Термін служби такого серця не обмежений, деякі пацієнти з ним живуть вже більше 8 років.

Фахівці Інституту Серця пройшли сертифікацію в Німеччині і отримали право на проведення імплантації штучного серця. Ця операція вперше в Україні буде зроблена в Інституті Серця для пацієнта Дорошко Павла Павловича!

Благодійний Фонд «Серце на долоні» взяв на себе зобов’язання, в найкоротші терміни зібрати необхідну суму грошей, залучаючи благодійників і меценатів, щоб оплатити штучне серце Berlin Heart.

Фонд розпочинає проект “Штучне серце” зі збору коштів на механічне серце, яке найближчим часом подарує життя Дорошко П. П. і можливо з вашою допомогою багатьом іншим українцям!

У світі немає нічого дорожчого і цінніше людського життя, давайте разом будемо робити все, щоб її врятувати. Просимо Вас підтримати проект Фонду “Штучне серце”! Будь-яка ваша допомога для хворих очікують нове серце дуже значима! Давайте подаруємо шанс і надію на життя нашим пацієнтам.

Реквізити:

Благодійний фонд “Серце на долоні”

Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48

ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649

р / 26001060714855 в ВАТ КБ “ПРИВАТБАНК” м Київ

Призначення платежу: благодійна пожертва на проект “Штучне серце”.

Зробити пожертвуRight Menu Icon