консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Операція немовляті через 6 годин після народження

15-10-2021

Операція в Інституті серця МОЗ України на серці маленькій Майї через 6 годин після народження з діагнозом критичний аортальний стеноз. Ми були набагато раніше знайомі з мамою дівчинки, якій ще у 2004 році Борис Тодуров зробив операцію з протезування аортального клапану.

Наші колеги, фахівці своєї справи, з КНП “Київський міський пологовий будинок N6” доклали чималих зусиль для виношування вагітності та зробили все, щоб маленька Майя з’явилася на світ. Тільки і у дівчинки було виявлено той самий недуг, як і у її матері.
Злагодженою командою КНП “Київський міський пологовий будинок N6”, дитячої реанімації та хірургів дитячих ДУ «Інститут серця МОЗ України» дівчинка була оперативно доставлена до нашої клініки і ми її одразу прооперували.

Ми виконали відкриту вальвулотомію з пластикою стулок аортального клапана вже через 6 годин після народження
Сьогодні маленька Майя вже вдома, підростає та почувається добре.

Висловлюємо подяку за плідну співпрацю колективу КНП “Київський міський пологовий будинок №6”: Сергію Цемашко, директору установи та Ларисі Семенюк, заступниці директора з медичних питань.
Наша команда: Василий Карпенко, Володимир Вашкеба, Ірина Галамай, Діана Покормяко, Сергій Судакевич, Оксана Адаменко, Дабіжа ДаринаRight Menu Icon