консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Науково-практична конференція в Маріуполі

23-09-2019

23 вересня 2019 р. на базі Маріупольського державного університету проходила науково-практична конференція «Сучасні методи лікування кардіосудинних захворювань», на якій були присутні лікарі та студенти медичної спільноти регіону.

Захід проводився з метою підвищення кваліфікації лікарів-кардіологів, інформування фахівців про актуальні питання діагностики та лікування серцево-судинних захворювань, а також зміцнення зв’язків між науковими співробітниками та лікарями.

Головним спікером конференції став директор Інституту серця, професор Борис Тодуров з доповіддю «Новітні технології в кардіохірургії».

Завідувач відділення порушень ритму серця Інституту серця кандидат медичних наук Олександр Грицай розповів про «Сучасні технології в лікуванні порушень серцевого ритму».

З доповідями також виступили фахівці Кардіосудинного центру Маріуполя:

«Сучасні методи лікування при гострому інфаркті міокарду» – Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології та ендоваскулярної хірургії, С.В. Дуран;

«Ендоваскулярні втручання при ураженні артерій нижніх кінцівок» – Лікар відділення інтервенційної кардіології та ендоваскулярної хірургії, Є.С. Орлеанський.Right Menu Icon