консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Майстер-клас професора Калангоса (Греція) для фахівців Інституту серця

02-02-2019

1 лютого 2019 р. у стінах ДУ “Інститут серця МОЗ України” пройшов майстер-клас міжнародного рівня під керівництвом професора Калангоса (Греція). У конференц-залі відбулася пряма трансляція з операційної, де виконувалася  операція з усунення вродженої вади серця – аномалії Ебштейна у дорослого пацієнта. Для корекції вади була застосована хірургічна методика, розроблена видатним французьким   хірургом Аланом Карпентьє.

Після прямої трансляції з операційної відбулася лекція професора Калангоса, по закінченню якої кожен із присутніх міг задати питання та поспілкуватися з професором особисто. Під час такого спілкування було підкреслено важливість МРТ діагностики при аномалії Ебштейна та методики, яка дозволяє вираховувати розмір правого шлуночка та на підставі цього вибрати тип корекції.

Професор Калангос підкреслив, що необхідно об’єднати зусилля багатьох країн з метою вдосконалення лікування пацієнтів з аномалією Ебштейна. Оскільки це захворювання є дуже рідкісним, потрібен сумісний аналіз цієї патології серед прогресуючих країн, у тому числі України, для опрацювання найбільш безпечного методу лікування.Right Menu Icon