консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Лікарі Інституту серця відвідали кардіохірургічну клініку в Каунасі

24-04-2017

01-04-17 Каунас2Співробітники кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій та кафедри функціональної діагностики НМАПО імені П.Л.Шупика: доценти Єпанчинцева О.А та Зеленчук О.В., асистенти Іванюк А.В. та Поніч Н.В. разом з лікарями ДУ «Інститут серця МОЗ України» відвідали кардіохірургічну клініку в м. Каунас  (Литва) в рамках міжнародного співробітництва між клініками Києва та Каунаса.

Клініку очолює професор Рімантас Бенетіс, видатний литовський кардіохірург.

Під час стажування вдалося прийняти участь у лікувальному процесі, а також асистенціях під час оперативних втручань, що проводив шеф клініки – проф. Бенетіс. Під час операцій професор поділився деякими хірургічними прийомами та авторськими методиками. Окрім того, вдалося взяти участь у надскладних оперативних втручаннях на висхідному відділі аорти та реконструктивних втручаннях на мітральному клапані.

Вразило те, що від українських колег не було ніяких секретів, а співробітники кардіоцентру з радістю відповідали на усі питання та надавали усіляку підтримку та допомогу.

Дружні колегіальні відносини між співробітниками НМАПО, Інституту Серця та іноземними партнерами – один із найважливіших аспектів розвитку української науки та кардіохірургічної галузі в цілому.

01-04-17 Каунас3 01-04-17 Каунас1Right Menu Icon