консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Шклянка Інга Володимирівна


Шклянка

Науковий співробітник відділу діагностики патології серця та мгістральних судин

Лікар-кардіолог першої категорії

2006 – закінчила Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова за спеціальністю “Лікувальна справа”.

2006-2008 – інтернатура на базі Київської міської станції швидкої медичної допомоги і медицини катастроф за спеціальністю “Лікар невідкладних станів”.

2008 – спеціалізація по кардіології на базі кафедри кардіології і функціональної діагностики НМАПО імені П.Л.Шупика МОЗ України.

2008 – лікар кардіолог консультативно – діагностичного поліклінічного відділення №1 для дорослих ДУ “Інститут серця МОЗ України”.

2010 – спеціалізація і в 2016 – стажування за спеціальністю “Функціональна діагностика” на кафедрі функціональної діагностики НМАПО імені П.Л.Шупика МОЗ України.

2018 – науковий співробітник відділу діагностики патології серця і магістральних судин ДУ “Інститут серця МОЗ України”.

Володіє наступними методами діагностики в кардіології- електрокардіографія (ЕКГ), холтерівське  моніторування ЕКГ і АТ, ехокардіографія (УЗД серця).

Пріоритетні напрямки діяльності: діагностика і лікування ішемічної хвороби серця, вроджені і набуті  вади серця, кардіоміопатії різного генезу, симптоматична і есенціальна артеріальна гіпертензія. Координація пацієнтів за профілем для вирішення питання про проведення коронаровентрикулографії, визначення тактики кардіохірургічного лікування і / або ендоваскулярного втручання з подальшим післяопераційним спостереженням.

Приймає участь у науково-практичних конгресах і конференціях, у тому числі міжнародних. 13 опублікованих наукових праць.

 Right Menu Icon