консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Благодійний забіг на підтримку Людмили Філяренко

02-10-2016

2 жовтня 2016 до Всесвітнього дня серця під патронатом Федерації легкої атлетики міста Києва відбувся організований “Першою Українською Школою Природного Бігу” ( http://www.facebook.com/Pusheb/ ) благодійний забіг (генеральний спонсор забігу -ТМ “ПАНАНГІН”), головною метою якого була допомога Людмилі Філяренко, яка терміново потребує пересадки серця. Кошти від пробігу підуть на придбання механічного серця, яке дозволить Людмилі дочекатися донорського.

Забіг був покликаний не тільки фінансово та морально допомоги Людмилі, але й привернути увагу громадськості України до проблеми серцевих захворювань та й задати стандарт активного способу життя як основного способу їх профілактики.
Чудовий сонячний день і щасливі учасники, багато з яких приїхали з різних куточків України, створили незабутню та урочисту атмосферу свята здоров’я та життя. У заході взяв участь генеральний директор Інституту серця МОЗ України кардіохірург Борис Тодуров, який виступив із промовою перед учасниками забігу і закликав всіх небайдужих залучитися до підтримки Людмили.

Операція з імплантації механічного серця Людмилі Філяренко під керівництвом кардіохірурга Бориса Тодурова запланована в Інституті серці на 16 жовтня 2016. Це буде вже друга в Україні операція з імплантації механічного серця (перша операція відбулася в Інституті серця 12 липня 2016 р.). Ми всі сподіваємось на успішну операцію і зичимо Людмилі міцного здоров’я!

2-10-16-probeg3 2-10-16-probeg9

 

 

 

 

 

 

 

2-10-16-probeg52-10-16-probeg7Right Menu Icon