консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Між республіканською Університетською клінікою (Крим) та Київським Центром Серця підписаний договір про співпрацю

24-04-2013

24 квітня 2013 року, СІМФЕРОПОЛЬ.
Між КРУ “КТМО “Університетська клініка”” на чолі з директором Петром Міхальчевським і КМКЛ “Київський міський Центр Серця” на чолі з директором Борисом Тодуровим підписаний договір про співпрацю. Підписання відбулося минулого тижня в Києві.

У рамках договору про співпрацю, фахівці Київського міського Центру Серця надаватимуть постійну організаційно-медичну підтримку Університетській клініці. Зокрема плануються: виїзні консультації провідних фахівців для пацієнтів з вродженими і набутими вадами серця, виїзди фахівців для надання невідкладної хірургічної допомоги дітям, прийом пацієнтів на обстеження та хірургічне лікування. Крім цього, буде організована робота з підвищення кваліфікації персоналу КРУ «КТМО «Університетська клініка», за допомогою проведення лекцій та семінарів, наукової діяльності та стажування.

“Безсумнівно, це великий крок назустріч довгій і плідній співпраці, яка допоможе не тільки поліпшити якість лікування, але й забезпечить обмін цінним досвідом”, – упевнений директор КРУ “КТМО “Університетська клініка”” Петро Міхальчевський.

Нагадаємо, 31 березня 2013 на базі перинатального центру КРУ “КТМО “Університетська клініка”” фахівцями Київського міського Центру Серця вже були проведені три операції з перев’язки відкритого артеріального протока у новонароджених. Операції пройшли успішно, в даний час всі троє маленьких пацієнтів набирають вагу і готуються до виписки

Прес-служба МОЗ АРК

gerb_kryma_2Right Menu Icon