консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

20-річна Софія – з новим здоровим серцем!

03-10-2022

Сьогодні відзначається Міжнародний день лікаря.
А в Інституті серця МОЗ України сьогодні подвійне свято, адже ми проводжаємо додому нашу пацієнтку Софію, з її новим, здоровим серцем!
Непростий шлях цієї дівчини почався у 2016 році, коли у рідній Константинівці поставили діагноз «міокардит», почали лікування. Але так сталося, що стан дівчини погіршувався, і її направили до нас, в Інститут серця.
Кардіологи провели ряд діагностичних обстежень, і єдиним виходом стала трансплантація серця…

Далі почалася війна, Софія з мамою були вимушені виїхати до Польщі, і продовжувати лікування там, але стикнулися з безліччю проблем, і, не отримавши жодних перспектив на лікування, повернулись до України.

Сталося чудо, Соня дочекалась донорський орган, і 8 вересня відбулась трансплантація! А сьогодні ця молода дівчина з милою посмішкою розповідає нам, що закінчує навчання в економічному університеті, і ділиться планами на майбутнє.

Поруч з дівчиною її мама. Жінка, не стримуючи сліз, дякує лікарям, які врятували її доньку, і подарували їй шанс на повноцінне життя, а ми точно знаємо, що надалі у них все буде добре!
Ми приєднуємось до слів подяки наших пацієнтів і хочемо подякувати всім лікарям за їхню важливу роботу та побажати сил та натхнення. Дякуємо Вам за те, що даруєте життя!

Команда Інституту серця:
Борис Тодуров, Олег Лоскутов, Антон Шпачук, Юрій Спірін, Микола Гончаренко, Степан Маруняк, Дмитро Лоскутов, Діана Коваленко, Анна Мельник.Right Menu Icon