консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Візит лікарів Центру Серця до Молдови

19-05-2012

18-19 травня 2012 року бригада фахівців Центру Серця на чолі з Тодуровим Борисом Михайловичем відвідали Молдову на запрошення директора Республіканської Клінічної Лікарні міста Кишинева в рамках дружнього візиту з метою становлення та подальшого розвитку двосторонніх відносин у сфері кардіохірургії.

В клініці делегацію дружньо й тепло зустрічали колеги – лікарі, які показали клініку, відділення вроджених та набутих вад серця, кардіореанімацію та операційні.

Під час візиту були проведені дві спільні операції: новонародженій дитині зі складною вродженою патологією – виконаний подвійний анастомоз Глена; дорослому пацієнту виконане протезування аортального клапана з пластикою мітрального. Після операцій в ході невеликої конференції обговорювались минулі операції, накопичений науковий і практичний досвід.

Також всю серйозність намірів і зацікавленість у співпраці висловив міністр охорони здоров’я Молдови Андрій Вусатий, який познайомився з усією бригадою, подякував за візит. В ході бесіди з міністром було підписано угоду про тривале взаємовигідне співробітництво Київського Центру Серця з Республікою Молдовою у сфері кардіології та кардіохірургії.

В цілому візит вийшов дуже продуктивним, цікавим для обох сторін і надзвичайно теплим.
Ми сподіваємося на подальше зміцнення і розвиток наших науково-практичних відносин з колегами з Молдови.
sait_img_8883_0
default
sait_img_8956_0Right Menu Icon