консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Візит лікарів Інституту серця до Краматорська

16-07-2015

16 липня Борис Тодуров з бригадою лікарів з Інституту серця провели в Краматорську і Артемівську виїзні прийоми на базі медичних установ міст, щоб допомогти з вирішенням проблем місцевих пацієнтів і вимушених переселенців.

16-07-15 Краматорск

Під час візиту Борис Тодуров підкреслив, що на сьогоднішній момент дві клініки, які раніше обслуговували Донецьку область, тепер, на жаль, знаходяться на окупованій території. Тому лікарі Інституту серця везуть в область своє обладнання, щоб мати можливість надати кардіохірургічну допомогу тим, хто її потребує. Складних пацієнтів відправляють до Києва. Витрати на операції, точніше матеріали, дорослому населенню частково компенсуються державою. Діти оперуються безкоштовно.

Під час перебування в Краматорську Борис Тодуров зустрівся з Павлом Жебрівським, головою Донецької ОДА. Той, у свою чергу, запевнив професора в тому, що надаватиме всебічну підтримку і сприятиме соціальним проектам Інституту серця. Так, наступного року планується відкрити Ангіографічний центр на базі кардіологічного відділення міської лікарні №3 м.Краматорська

 Right Menu Icon