консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Візит лікарів Інституту серця до Маріуполя

19-06-2017

Команда лікарів (доросла і дитяча бригади) разом зі співробітниками кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НМАПО імені П.Л. Шупика на чолі з директором Інституту серця Борисом Тодуровим здійснила поїздку на Донбас в місто Маріуполь, під час якої були оглянуті пацієнти кардіологічного та кардіохірургічного профілю та проведені лекції для лікарів.

Загалом було обстежено понад 120 дорослих та дітей із ішемічною хворобою серця, вродженими та набутими вадами серця та іншими захворюваннями серцево-судинної системи. Були надані рекомендації щодо подальшого медикаментозного лікування, а понад 60 пацієнтам було рекомендовано пройти додаткові обстеження в умовах стаціонару ДУ «Інститут Серця МОЗ України», а деяким з них рекомендовано хірургічне лікування.

З доповідями про хірургічне лікування тромбоемболій легеневої артерії виступив генеральний директор Інституту Серця, завідувач кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних і екстракорпоральних технологій НМАПО ім. П.Л. Шупика, член-кор. НАМН України, проф. Б. Тодуров. Доцент цієї ж кафедри О. В. Зеленчук розповів про ведення пацієнтів з ішемічною кардіоміопатією, а асистент кафедри С.М. Судакевич – про новітні екстракорпоральні методи лікування серцевої недостатностіRight Menu Icon