консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Візит до Херсонщини

24-02-2017

24-02-17 Kherson_visitДиректор Інституту серця Борис Тодуров нещодавно повернувся з Херсону, де провів низку зустрічей з керівниками та медичними працівниками області.

Так, 24 лютого відбулася зустріч Бориса Тодурова з Головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордеєвим. Зокрема були обговорені питання допомоги фахівців Інституту у створенні репрефузійної допомоги, а також формування чотирьох госпітальних округів в області внаслідок можливості відкриття Центру серця на базі КЗ “Центральна міська лікарня м. Нова Каховка”.

Було відмічено, що великим прогресом стало реальне втілення електронної реформи медицини на Херсонщині з випередженням багатьох інших регіонів України.
Після зустрічі із главою області Борис Тодуров взяв участь у робочій нараді головних лікарів медичних закладів обласного рівня під головуванням директора Департаменту охорони здоров’я Віктора Короленка.

Іншою важливою подією став круглий стіл на тему впровадження репрефузійної допомоги у регіоні.

В рамках поїздки відбулися огляди пацієнтів області з вродженими і набутими вадами серця, які провели фахівці Інституту серця (кардіологи, кардіохірурги (дорослий та дитячий) та спеціалісти з УЗД діагностики)

 Right Menu Icon