консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

У Республіканському перинатальному центрі (Крим) фахівцями «Київського центру серця» було проведено три операції

31-03-2013

31 березня 2013 року у Республіканському перинатальному центрі (Крим) КРУ «КТМО «Університетська клініка» фахівцями «Київського міського центру серця» було проведено три операції перев’язки відкритої артеріальної протоки.

Діти, яким були виконані ці операції, народилися недоношеними, перебували у відділенні інтенсивної терапії новонароджених перинатального центру.

Дана патологія (відкрита артеріальна протока) частіше зустрічається у недоношених дітей особливо в терміни до 34 тижнів (від 40 до 60% за даними літератури). Завдяки співпраці з «Київським міським центром серця» під керівництвом член – кореспондента НАМН України Тодурова Б.М., розпочата практична робота з консультування та лікування таких пацієнтів безпосередньо в умовах перинатального центру, що, у зв’язку з відсутністю необхідності транспортування дітей до міста Київа, значно підвищує відсоток позитивних результатів в лікуванні. В операції брав участь завідувач відділенням кардіохірургії КРУ «КТМО «Університетська клініка» Г. Різг. Створюється програма подальшого співробітництва у напрямку надання кардіохірургічної допомоги новонародженим. Наближення цієї допомоги до маленьких пацієнтів АР Крим дозволяє їм рости здоровими, а батькам принесе більше впевненості і радості у гарному майбутньому своїх дітей.

За матеріалами Республіканського Перинатального центру (Крим)
sssssssssRight Menu Icon