консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Святослав Німчук на обстеженні після трансплантації серця

18-05-2021

18 травня до Інституту серця МОЗ України на чергове обстеження приїхав киянин Святослав Німчук, якому трішки більше року тому було трансплантовано серце.
Кардіолог відділення трансплантації органів Анна Мельник та завідувач відділення Гаврило Ковтун засвідчили, що серце працює добре, а сам пацієнт розповідає про своє чудове самопочуття та якість життя.

Святослав, якому 60 років, у минулому водій швидкої. Він пережив два інфаркти, після яких сформувалася гігантська аневризма лівого шлуночка. Серце було критично уражене, і врятувати його могла лише трансплантація. Він вже другий пацієнт, якому була виконана пересадка серця після 15-річної перерви.

Операція з трансплантації була успішно виконана 4 лютого 2020 р., у лікарні міськрайонного територіального медичного об’єднання міста Ковеля, командою лікарів Інституту серця МОЗ України на чолі з генеральним директором Інституту професором Борисом Тодуровим, і Ковельського МТМО (головний лікар на той час – Олег Самчук)

Такі щасливі історії знову демонструють, що досвід та інновації рятують життя. Те, що колись здавалося неможливим, сьогодні вже реальність!Right Menu Icon