консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Стажування в Інституті серця в рамках Всеукраїнського проекту “UMSA Internship”

25-03-2016

З 21 по 25 березня 2016 р. в рамках Всеукраїнського проекту “UMSA Internship” (стажування, яке організоване Українською медичною асоціацією студентів ) кращі студенти-медики та інтерни з Києва, Вінниці та Одеси, які склали першу групу,  пройшли стажування в Інституті серця.

Учасники стажування брали участь в операціях, отримували досвід практичної роботи в реанімації, ангіографії та анестезіології.

25 березня Борис Тодуров, Генеральний директор Державної установи “Інститут серця МОЗ України” вручив учасникам проекту сертифікати про проходження стажування, привітав їх і підкреслив, що це стажування розширить уявлення про медицину у молодих спеціалістів й підвищить рівень їх професіонального розвитку.

В проекті беруть участь переможці відбіркового конкурсу за право пройти стажування в провідному медичному закладі країни – Інституті серця – найкращі студенти 5-6 курсів та інтерни з усіх медичних вишів України – по три від кожного вишу.

Стажування є цілком безкоштовним для кожного учасника. Всеукраїнський проект “UMSA Internship” проходить за підтримки компаній “Юрія Фарм”, “Sanofi” і освітньої платформи “Сходи в майбутнє”

Інформаційні партнери проекту: Вищі медичні ВНЗ України, медичний журнал “Дільничний Лікар”.

25-03-16 Стажування 1 групи25 -03-16 Стажування 1групи2Right Menu Icon