консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Стажування в Інституті серці 2018

15-04-2018

Завершилося стажування в Інституті серця, що тривало з 19 березня – 13 квітня 2018.
30 найкращих студентів старших курсів і інтернів із 15 медуніверситетів України пройшли стажування в Інституті Серця. Це  спільний соціальний проект Інституту серця  з UAMED (Громадською організацією «Українська асоціація фахівців з розвитку медичної освіти»), який проводиться вже третій рік поспіль.

Учасники стажування брали участь в операціях, отримували досвід практичної роботи у різних відділеннях клініки.
По закінченню стажування Борис Тодуров, директор ДУ “Інституту серця МОЗ України”, вручив учасникам проекту сертифікати про проходження стажування.

За словами учасників, всі залишились задоволеними, отримали безцінний досвід і висловили величезну подяку Борису Тодурову, організаторам проекту, всім лікарям, хто ділився досвідом:
Віталій Русаков:
“Было очень почетно присутствовать и ассистировать на операциях корифею кардиохирургии, директору Института сердца и просто замечательному человеку – Борис Тодуров, наблюдать за его мастерством, филигранной и рутинной работой.
Атмосфера, в которой мы находились – непередаваемая. Институт оснащен современным медицинским оборудованием, коллектив слаженный, работает как единый механизм, спасая жизни людей каждый день. Мы получили море эмоций, от увиденного захватывало дух.
Спасибо Борису Михайловичу за пример и мечту, всему коллективу Института сердца за приветливость, доброту и наше обучение (отдельная благодарность Сергей Шелудько и Кваша Александр), UAMED за предоставленную возможность пройти стажировку в современной клинике мирового масштаба”.
Ілля Леошко:
“Ми побачили взірець медичного лікування в Україні! Кожен із нас надихнувся тією атмосферою взаємоповаги, яка панує в Інституті, тим порядком, який повинен бути у кожній медичній установі країни, і, що найголовніше, ставленням до пацієнтів…
І усе це стає можливим завдяки геніальній людині, Директорові Інституту Борис Тодуров, який власним прикладом показує, як треба ставиться до пацієнтів, як треба вчити молодих лікарів, як організовувати клінічну роботу і, найголовніше, як зробити так, щоб в Україні був Інститут світового рівня!”

Відбір учасників відбувався на основі результатів тестування та оцінки анкети та мотиваційного листа. Система тестів розроблена фахівцями Інституту Серця.
Стажування було цілком безкоштовним для кожного учасника.
Проект тривав за організаційної підтримки благодійного фонду «Серце на долоні» та фармацевтичної компанії “Sanofi”

#ІнститутСерцяRight Menu Icon