консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Рік після трансплантації – перша дитина в Україні

19-10-2022

Насправді унікальна, історична подія для кардіотрансплантаціі відбулася рік тому!
Була проведена перша в Україні трансплантація серця дитині.
Для нас це величезне досягнення, адже тепер українці, незалежно від віку, мають змогу отримати допомогу на найвищому медичному рівні в рідній країні, а не за кордоном.

Хлопця на фото звати Максим, йому 14 років. Сьогодні разом зі своєю мамою він приїхав на плановий огляд до Києва, адже родина мешкає в Волинській області. Наразі все добре, жодних зауважень з боку медиків. Але ще рік тому страшний діагноз не давав жодного шансу на життя. Єдиним шансом на порятунок була трансплантація серця…
Операцію у Львові виконували Борис Тодуров та Гаврил Ковтун з командою лікарів Інституту серця МОЗ України, а також колеги з Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова (наразі Перше медичне об’єднання Львова, директор Олег Самчук).
Завдяки їх титанічній праці українська трансплантологія вийшла на новий рівень, і підтвердження тому – десятки врятованих життів.

Сьогодні мама Максима, пані Тетяна, розповіла нам, що хлопець вже давно веде активне і насичене життя звичайного підлітка. І навіть займається спортом. А ще задумується про вибір майбутньої професії і не виключає, що стане…лікарем!
Ми усією командою Інституту серця щиро радіємо, і бажаємо здоров’я нашому пацієнту та його родині.
Пишаємось нашими лікарями!
На фото:
Анна Мельник – лікар-кардіолог, Наталія Понич Горобієвська- спеціаліст з УЗД діагностики.Right Menu Icon