консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Проєкт «Я жива людина»

02-08-2021

Нещодавно в залі Артпричалу відбулося представлення проєкту «Я жива людина».

Це була незабутня подія в житті кожного з 35-ти учасників, адже проєкт допоміг побачити себе та своїх колег з іншого боку, зробив їх ближче один до одного.

Ігор Мокрик — завідувач відділення хірургічного лікування набутих вад серця розповів про історію створення та про людей, які брали у цьому участь.

“Все почалося рік тому, коли Інститут серця тільки почав приймати перших пацієнтів з COVID-19. Тоді авторка проєкту Оля Маринцева та волонтерська організація «Тонка біла лінія» передали нам велику кількість протиепідемічного захисту персоналу. Саме в ній ми зустріли першу та другу хвилі COVID.

Після цього Оля поділилася з нами своєю мрією. Вона хотіла розповісти всім про те, що лікарі, медики, медсестри, санітарки, хоч і приховані декількома шарами захисту, але це теж Живі Люди з людськими емоціями, тому свою роботу вони пропускають через серце.

Потім почалися зустрічі, обговорення та з’явилася команда. Були фотосесії, зйомки, монтажі, узгодження. Проєкт впевнено рухався вперед та нещодавно був представлений, чим ми дуже пишаємось.”

Команда проєкту «Я жива людина»:
Ольга Маринцева — автор
Ахтем Сейтаблаєв — креативний патронаж
Леся Ясніцька — фотограф
Інна Подлатова — візажист & стиліст
Сергій Клепач — оператор & монтаж
Богдан Жданов — лінійний продюсер

Інститут серця дякує цим людям та всім, хто допомагав здійснити мрію!Right Menu Icon