консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Проект Інституту Серця та швейцарського хірурга Ральфа Сеннера

30-01-2014

Відомий хірург зі Швейцарії пан професор Ральф Сеннер, засновник дистанційної роботохірургії з використанням робота DaVinci, починає унікальну партнерську програму з Інститутом Серця в Україні, щоб допомогти пацієнтам, які мають зайву вагу, з України, Росії та Європи. З цього приводу 30 січня 2014 року в Києві відбулася прес-конференція, на якій пан Сеннер розповів про переваги роботохірургії і про останні тенденції у світовій хірургічній практиці.

Успіх у лікуванні людей, які страждають на ожиріння, за допомогою лапароскопічної хірургії дистанційно керованої роботом полягає в тому, що його високотехнологічні операції дозволяють проводити мінімально інвазивні втручання в організм із максимальною результативністю. Ця техніка дозволяє людям назавжди позбутися зайвої ваги, на відміну від багатьох інших підходів, які не вирішують проблему ожиріння докорінно. Унікальність операцій професора Сеннера також у тому, що всі оперативні втручання можуть проводитися хірургом дистанційно, навіть на тисячокілометровій відстані.

«Ми дуже задоволені тим, що і в Україні, нарешті, з’явилася можливість використовувати робота для оперування хворих, які страждають на ожиріння. Це стало можливим завдяки професору Борису Тодурову та Інституту серця, який є однією з найсучасніших клінік у вашій державі, де щодня проводять складні операції», – зауважив Ральф Сеннер.

«Це буде перший прецедент, коли робота DaVinci використають у нашій країні, що, у свою чергу, поставить Україну поруч з передовими клініками Німеччини, Швейцарії та США. Інститут серця є першою клінікою в Східній Європі, яка реалізує швейцарську програму Escos з лікування і діагностики ожиріння та метаболічних порушень. В Інституті серця усі оперативні втручання здійснюватимуться за швейцарськими медичними і хірургічним стандартами», – відзначив Борис Тодуров.

 Right Menu Icon