консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Підписання Меморандуму про співпрацю між Інститутом серця і Фондом Калангоса (Швейцарія)

13-05-2016

13 травня 2016 року в Інституті серця відбулась презентація гуманітарного проекту і підписання Меморандуму про співпрацю між Інститутом серця і Фондом проф А. Калангоса (Швейцарія). Проект спрямований на лікування дітей з вродженими вадами серця з країн, що розвиваються.

Site_13-05-16  Меморандум Колангос рукопожатие2

«Інститут серця» разом з фондом Калангоса вирішили об’єднати свої зусилля в галузі гуманітарної кардіохірургії шляхом створення спеціалізованого гуманітарного центру в ДУ «Інститут серця МОЗ України», щоб надавати кардіохірургічну допомогу дітям з країн, що розвиваються  тут, в Україні. Фінансова підтримка цього проекту буде забезпечена фондом Калангоса та медичне забезпечення буде надано за рахунок медичного персоналу та інфраструктури “Інституту серця”.  Планується щомісячно надавати кардіохірургічну допомогу від 8 до 12 пацієнтам.

Ця співпраця дозволить посилити гуманітарну діяльність «Інституту серця», наших лікарів і середнього медичного персоналу, які в минулому також займались гуманітарною діяльністю в різних країнах світу. «Для нас велика честь спільно з фондом Калангоса об’єднати зусилля в галузі гуманітарної кардіохірургії та створити центр у нашому Інституті, адже майже 10 мільйонів дітей у всьому світі очікують на кардіохірургічну допомогу, яку не можуть отримати у себе на батьківщині. Саме Україна, наші висококваліфіковані фахівці готові допомогти цим дітлахам – і це сильна промоція української медицини у світі», – зазначив Борис Тодуров.

У події взяли участь Вассіліс Пападопулос – Надзвичайний i Повноважний Посол Грецької Республіки в Україні; Файзулло Холбобоєв – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Таджикистан в Україні; Руслан Болбочан – Надзвичайний і Повноважний Посол Молдови в Україні, Мурат Парпуцу – представник Міністра охорони здоров’я Туреччини; Василь Кравченко – представник МОЗ.

Для довідки: Афксендіос Калангос – кардіохірург, професор серцево-судинного центру (Женева), директор кардіохірургічного центру Мітера Госпіталю, Афіни, Президент Фонду Калангос.

Site_13-05-16  Меморандум Колангос открытие

Site_13-05-16  Меморандум Колангос6

Site_13-05-16  Меморандум Колангос подписывание

 Right Menu Icon