консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Пересадка серця і легень у Львові

23-01-2023

Єдність – це особлива, унікальна риса українців. Завдяки єдності ми міцні та нездоланні. Коли об’єднуються легендарні постаті української медицини, то в жодного медичного вироку немає шансів
Людяність та відданість своїй справі не має меж та кордонів, і яскравим тому підтвердженням є постійна плідна праця із львівськими колегами. Команда Інституту серця МОЗ України терміново виїхала до Львова, щоб виконати пересадку серця, в той час, як Львівські колеги виконували трансплантацію легень від посмертного донора. До речі, цю операцію львівські лікарі робили вперше без допомоги іноземних колег, вперше не лише для них, а й для України.

«Відома Людина, авторитетний Лікар, директор Інституту, той, кому життям завдячують тисячі людей, вчитель, наставник…
Можна довго перелічувати, хто такий Борис Тодуров Borys Todurov.
Збудувавши собі репутацію і ім’я, всім все давно довівши – Борис Тодуров досі готовий їхати через півкраїни, щоб виручити колег і допомогти пацієнтам.
Ми дуже це цінуємо!
Та для мене і для нашої команди він завжди буде – Людиною, яка ніколи не відмовляє!!!», ділиться Головний лікар Перше медичне об’єднання Львова, Олег Самчук.
Ця історія справжньої поваги, взаємодопомоги та дружньої підтримки, і сподіваємось, що в майбутньому ми побачимо ще не один подібний приклад.Right Menu Icon