консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Конференція «Венозний тромбоемболізм: новітні підходи до діагностики та лікування»

06-10-2016

В Інституті серця МОЗ України 6 жовтня 2016 р. відбулася реєстрова конференція «Венозний тромбоемболізм: новітні підходи до діагностики та лікування», в якій активну участь взяли співробітники та слухачі кафедр кардіохірургії, рентгенендоваскулярних і екстракорпоральних технологій та функціональної діагностики. Ідея конференції полягала в обговоренні основних положень сучасних рекомендацій з діагностики та лікування венозних тромбозів, тромбоемболії легеневої артерії, а також універсального протоколу надання допомоги пацієнтам з легеневою гіпертензією, затвердженого МОЗ України.

Завідувач кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних і екстракорпоральних технологій, член-кореспондент НАМН України, професор Б.М. Тодуров зупинився у своїй доповіді на хірургічних аспектах лікування тромбоемболії легеневої артерії.

З доповіддю про рентгенендоваскулярну діагностику ТЕЛА виступив завідувач відділенням  ендоваскулярної хірургії та ангіографії А.В. Хохлов .

Доцент кафедри функціональної діагностики Л.О. Ткаченко висвітлила сучасні підходи до ведення пацієнтів з посттромбоемболічною легеневою гіпертензією, а завідувач кафедри функціональної діагностики професор О.Й. Жарінов – аспекти профілактики тромботичних ускладнень у хворих із серцевою недостатністю.

У конференції взяли участь провідні спеціалісти з проблеми венозних тромбозів професор Л.М. Чернуха (Національний інститут хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова) і ст.н.с. Я.М. Лутай (Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска НАМН України).
Особливе зацікавлення аудиторії викликала доповідь запрошеного гостя – професора Джефрі Андерсона (Університет Юта, Солт-Лейк-Сіті, США), який порівняв переваги та недоліки сучасних прямих пероральних антикоагулянтів.

У конференції взяли участь 140 лікарів різних спеціальностей, переважно кардіологів.

06-10-16-tromboemboliya2

06-10-16-tromboemboliya1Right Menu Icon