консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Конференція “Метаболічний синдром і декілька питаннь лабораторної діагностики”

25-04-2013

25 квітня  2013 року в Центрі серця відбулася конференція “Метаболічний синдром і декілька питань  лабораторної діагностики”

Організаторами конференції виступили Київський міський центр серця, НВФ «Симеста ВААЛ» та компанія «Immundiagnostik AG» Германія.

З привітальним словом до учасників конференції звернувся професор, д.м.н. Жарінов О.Й. Він відзначив важливість проведення таких конференцій як для спеціалістів з лабораторної діагностики, так і для лікарів-клініцистів.

Презентацію фірми Іммундіагностик АГ Immundiagnostik AG, Бенсхайм, Германія провела Кузьміна Наталія Яківна, співробітник фірми «Immundiagnostik AG»

В доповіді «Метаболічний синдром та коронарні захворювання сердця» Томас Джитциг (Thomas Dschietzig)  проф. , д.м.н., старший лікар відділення інтенсивної кардиології університетської клініки Шаріте, Берлін приділив увагу таким маркерам, як ADMA – asymmetric dimethylarginine,  МРО – Myeloperoxidase, iPi & Ad – Intact pro-insulin and adiponectin, RBP4 – Retinol-binding protein-4, Myostatin.

Діагностику артеріосклероза в форматі Мікрочип Артеріосклероз представив доктор Вольфганг Райхерт (Wolfgang Reichert), молекулярна біологія, співробітник фірми Immundiagnostik AG. MutaCHIP  технологія дозволяє виявляти генетичні маркери таких захворювань як атеросклероз, а саме гіпертонічна хвороба, порушення в системі гемостазу та тромбози (мутація FV Leiden), оксидативний стрес та метаболізм холестерину та гомоцистеїну. Раннє виявлення генетичних маркерів дозволяє прийняти своєчасні превентивні міри в вигляді  медикаментозного лікування та корекції соціальної поведінки (режиму життя, характеру харчування і т.і.)

В доповіді «Вітамін Д: фізіологія, статус, визначення» Кузьміна Наталія Яківна зробила дуже вагомий висновок: низька концентрація витаміну Д в сироватці призводить до недостатньої абсорбції кальцію та фосфору із продуктів харчування.

sait_fotografiya1Right Menu Icon