консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Компанія “МТС Україна” вручила спеціалізований датчик для УЗД серця дитячому відділенню

06-05-2015

20 березня Благодійний фонд «Серце на долоні», який допомагає в лікуванні дітей з малозабезпечених сімей з вродженою вадою серця, ініціював проект «Простягни руку допомоги дітям», метою якого було придбання дитячого датчика S8-3 для другого апарату УЗД (вартістю 195 тис грн)

До даної акції приєдналися особисто співробітники компанії “МТС Україна”.
Завдяки їх активності та небайдужості вдалося зібрати 83 950 грн. Це дозволило сплатити повну вартість датчика.
Наприкінці минулого року багато підрозділів “МТС Україна” відмовилися від корпоративного святкування Нового року на користь благодійності.
Співробітники Технічної дирекції, Дирекції з інформаційних технологій та Київського територіального управління вирішили зробити вхід на свій новорічний корпоратив платним, а зібрані кошти передати на купівлю другого дитячого датчика S 8-3 на апарат УЗД в Київський Інститут серця.
За словами фахівців Інституту, такий датчик є вкрай необхідним для встановлення точного діагнозу маленьким пацієнтам та призначення відповідного лікування.

6 травня дитячий датчик був переданий в Київський Інститут серця. З його допомогою вже обстежили першого пацієнта – двомісячну Софійку, якій нещодавно провели операцію на серці.

06-05-15 Вручение датчика2

Вручати датчик приїхала група співробітників компанії.

06-05-15 Вручение датчика

Відвідавши дитяче відділення та дитячу поліклініку, гості були приємно вражені тим, що Інститут серця зовсім не схожий на звичайну лікарню: гарний фасад, стерильно чисті коридори, яскрава ігрова зона для діток, сучасні палати, доброзичливий медичний персонал …

06-05-15 Вручение датчика3

У заключенні гості відзначили: «Про роботу кардіохірургів Інституту ми знаємо не з чуток, це фахівці світового рівня з унікальним досвідом і добрими серцями. «МТС Україна» спільно з Київським Інститутом серця чотири роки тому запустила благодійний проект «Добра справа в подарунок». Суть проекту полягає у допомозі дітям з малозабезпечених сімей, які потребують термінової життєво важливої ​​операції, за рахунок коштів, які щорічно виділяються на сувеніри та подарунки для партнерів і клієнтів.
З вересня 2011 року в Київському Інституті серця завдяки цьому проекту було успішно прооперовано 50 дітей з усієї України.»

Ми дуже вдячні нашим партнерам – компанії “МТС Україна” за їх постійну підтримку і окрема вдячність співробітникам, які взяли участь у придбанні другого дитячого датчика для апарату УЗД.Right Menu Icon