консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Механічне серце


Пристрій механічної підтримки лівого шлуночка (LVAD) — механізм, що застосовується в кардіохірургії з метою часткової або повної заміни функції шлуночка серця при серцевій недостатності. Його застосування розглядається як тимчасовий етап підтримки функції серця на шляху до трансплантації серця. 

Це дуже “розумний” механізм, який забезпечує пацієнту повну циркуляторну підтримку, коли власне серце на це не здатне.  Він імплантується в грудну клітину пацієнта і живиться через електричний кабель від зовнішнього блоку живлення. Функціонує за допомогою блоку акумуляторів та контролера, що знаходиться у сумці завжди разом з пацієнтом. Насос і сумку з’єднує кабель.

В Інституті серця використовують механічне серце нового покоління Medtronic Heart Ware 2 – найпопулярніше в світі пристроїв LVAD (Left Ventricular Assistance Device).

Пацієнти після операції швидко повертаються до соціального життя та можуть виконувати всі види активності, включаючи заняття спортом, окрім плавання у відкритих водоймах.Right Menu Icon