консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Гемоімуносорбція


Гемоімуносорбція – метод еферентної терапії, спрямований на видалення з крові прозапальних цитокінів – ІЛ-1α, ІЛ-1β, ІЛ-2, ІЛ-6 і ФНП α, шляхом контакту крові з сорбентом поза організмом, а також на корекцію гемостазу.

Для проведення процедури використовували периферичний венозний судинний доступ. Застосовувався ДНК вмісний гемосорбент об’ємом 200 мл, що має виражену спорідненість до Ig людини, інтерлейкіном, прозапальними цітокінами і фактором некрозу пухлини α.

Час процедури залежить від швидкості кровотоку в екстракорпооральному контурі (20-45 мл/хв) і ОЦК пацієнта і в середньому 120-180 хв. Процедура вважається успішною, якщо мінімум один ОЦК пацієнта контактував з гемосорбентом.

Гемоімуносорбція

Мал.1 Схема екстракорпорального контуру при гемоімуносорбціі

Після проходження комплексної терапії всі пацієнти відзначили поліпшення загального самопочуття, зникнення задишки, набряків, підвищення толерантності до фізичних навантажень, поліпшення якості життя, що свідчило про те, що їх функціональний стан поліпшити не менш ніж на один клас по класифкації NYHA.Right Menu Icon