консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Гелікоптер з пацієнтом вперше на даху Інституту серця

17-09-2017

Вертоліт Державної служби з надзвичайних ситуацій з важкохворою пацієнткою на борту вперше за 10 років приземлився на даху Інституту серця. 8-річна Поліна з Маріуполя потребувала негайного лікування.

Зважаючи на невтішні прогнози місцевих лікарів, які попередили, що дитина може не пережити довгий переїзд до Києва, було прийняте рішення про транспортування за допомогою авіації.  Тож, як тільки стан дівчинки вдалося стабілізувати, вертоліт ДСНС України негайно вилетів з Маріуполя.

Борис Тодуров, директор Інституту серця особисто  зустрічав пацієнтку і підкреслив, що на вертолітний майданчик закладу вперше за десять років здійснена посадка авіаційної техніки з важкою пацієнткою на борту. Він щиро подякував екіпажу ДСНС за допомогу у транспортуванні дівчинки. «Дуже багато часу витрачається на те, щоб перевезти до нашого Інституту важкохворих пацієнтів наземним транспортом. Завдяки можливості використовувати авіацію та завдяки тому, що є така техніка у нас в Україні — ми можемо врятувати безліч життів, для яких час має вирішальне значення», – зауважив Борис Тодуров. Наразі стан дівчинки  важкий і вона перебуває у комі. Прогнозувати, як складеться її доля поки що зарано

“Однак той факт, що за десять років вдалося змінити спосіб перевезення пацієнтів до Інституту серця у Києві за допомогою авіаційної техніки, дає можливість лікарям врятувати ще більшу кількісь життів”,- зазначила ДСНС.

 

Сегодня впервые за всю историю Украинской медицины санитарный вертолет с пациентом сел на крышу Института Сердца. В спасении 8-ми летней девочки участвуют множество людей и организаций. Так и должно быть, государство должно обеспечить медицинскую помощь любому пациенту не смотря на расходы. Экономия средств, о которой в последнее время так много говорят, никогда не позволит развивать современную высокотехнологичную медицину. Спасибо всем, кто принял участие в сегодняшнем перелете.

Opslået af Борис Тодуров Официальная страница på 17. september 2017Right Menu Icon