консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Фахівці Інституту серця провели виїзну консультацію в Ірпені і Бучі

21-05-2022

20 і 21 травня відбулася виїзна консультація ще трьох бригад лікарів Інституту серця разом з Борисом Тодуровим в Ірпені і Бучі.
До складу бригад увійшли: в Ірпені – кардіохірург Максим Ротарь, спеціаліст з УЗ діагностики, лікар-кардіолог Оксана Островська; в Бучі – кардіохірурги Гіяз Дарвіш, Олексій Поліщук, спеціаліст з УЗ діагностики, лікар-кардіолог Євгенія Веркасова; дитяча бригада – кардіохірург Вадим Сакалов, спеціаліст з УЗ діагностики, лікар-кардіолог Наталія Рубан.

На базі центральної поліклініки в Ірпені і Бучанського центру первинної медико-санітарної допомоги була надана консультативно-діагностична допомога 100 дорослим пацієнтам і 16 дітям з вадами серця і серцево-судинними захворюваннями, відібрано пацієнтів для кардіохірургічних втручань.

Висловлюємо щиру подяку міському голові м.Буча Анатолію Петровичу Федоруку, в.о.директора КНП «Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги» БМР Оксані Іванівні Джам, а також Ірпенському міському голові Олександру Григоровичу Маркушину і директору Комунального некомерційного підприємства «Ірпінська центральна міська лікарня» Ірпінської міської ради Київської області Антону Михайловичу Довгополу, завдяки яким відбувся приїзд наших спеціалістів.
Дякуємо за довіру і спільні зусилля для відновлення медичної інфраструктури щодо надання пацієнтам кваліфікованих консультацій і надалі.Right Menu Icon