консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Ткаченко Лілія Олександрівна


Лікар-кардіолог вищої категорії, к.мед.н
доцент кафедри функціональної діагностики НМАПО імені П.Л.Шупика.

Лікар-кардіолог консультативно-діагностичного поліклінічного відділення №1 для дорослих

1995 – Закінчила з відзнакою Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
У 2000 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук “Дифтерійний міокардит: клінічний перебіг, функціональний стан міокарду та наслідки.”

Працювала асистентом кафедри внутрішньої медицини №2 Національного медичного університету імені О.О.Богомольця з 2000 року, доцентом – з 2014 року.
25 лютого 2016 року присвоєно вчене звання доцента.

З 2016 року – доцент кафедри функціональної діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика, відповідальна за наукову роботу кафедри. Має вищу категорію за спеціальністю “кардіологія” з 2007 року.
Пройшла спеціалізацію з функціональної діагностики в 2017 році.

Автор 63 наукових робіт, в т.ч. підручника «Функціональна діагностика» та навчального посібника «Основи електрокардіографії».

Сфера наукових інтересів: венозний тромбоемболізм, діагностика та лікування різних варіантів легеневої гіпертензії, перебіг та лікування хронічної серцевої недостатності при коронарогенних та некоронарогенних хворобах міокарда. Регулярно приймає участь у науково-практичних конференціях, конгресах, семінарах (в т.ч. як доповідач).

Член Асоціації кардіологів України, Всеукраїнської асоціації фахівців з кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології.Right Menu Icon