консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Шкурат Ірина Анатоліївна


Старший науковий співробітник відділу діагностики патології серця та магістральних судин.

Лікар вищої категорії з функціональної діагностики, кандидат медичних наук.

Закінчила Національний медичний університет ім. акад. О.О. Богомольця.

Інтернатура з терапії на базі кардіологічного відділення ЦРКЛ №4 м. Києва.

У 2007 році захистила кандидатську дисертацію на тему “Клінічна оцінка магістрального периферичного кровотоку, структурних змін судинної стінки та потік-залежної вазодилатації у хворих з хронічною серцевою недостатністю і систолічною дисфункцією лівого шлуночка”.

1997-2016 рр. співробітник відділу функціональної діагностики, науковий співробітник відділу серцевої недостатності Національного Наукового Центру “Інстітут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска” АМН України.

2002-2013 рр. асистент кафедри кардіології і функціональної діагностики  НМАПО ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

2007-2016 рр. лікар функціональної діагностики консультативно-діагностичного поліклінічного відділення №1 для дорослих ДУ “Інститут серця МОЗ України” (в минулому Київського Міського Центру Серця).

З березня 2016 року старший науковий співробітник відділу діагностики патології серця та магістральних судин ДУ “Інститут серця МОЗ України”.

Пройшла спеціализацію з функціональної діагностики, кардіології на кафедрі кардіології і функціональної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика МОЗ України, а також спеціалізацію з ультразвукової діагностики на кафедрі радіології НМАПО ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

Закінчила курси тематичного удосконалення з ехокардіографії на базі Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, м. Київ; курси тематичного удосконалення з доплерографії екстракраніальніх судин та судин кінцівок на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова.

Приймала участь в європейських та міжнародних конгресах та конференціях (Італія, Німеччина, Норвегія, Іспанія, Чехія, Японія, Франція, Сербія, Велика Британія, Греція, Південна Корея, Австрія, Китай).

Пройшла цикл “Cardiac imaging” в Австрії, курс “Cardiovascular emergency conditions: diagnosis and treatment approaches” в Італії.

Брала участь в Національних конгресах, в тому числі з проведенням майстер-класів з ультразвукового дослідження судин шиї і головного мозку.

Брала участь у проведенні клінічних випробувань лікарських засобів в якості дослідника на базі ННЦ “Інстітут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска” АМН України.

Член Европейської асоціації серцевої недостатності; Всеукраїнської асоціації фахівців з кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології; асоціацій кардіологів та терапевтів України.

Пріоритетними напрямками професійної діяльності є:

Автор і співавтор 56 наукових праць.

 Right Menu Icon