консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Понич Наталія Вікторівна


Науковий співробітник відділу анестезіології та екстракорпоральних методів лікування

Лікар з функціональної діагностики та ехокардіографії вищої категорії, лікар-кардіолог, к. мед. н., Заслужений лікар України.
Член Європейскої асоціації з ехокардіографії. Член Всеукраїнської асоціації фахівців з кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології

У 2001 р. закінчила Буковинську державну медичну академію (м.Чернівці), лікувальний факультет. Проходила інтернатуру по терапії на базі лікарні швидкої допомоги (м.Чернівці).

З 2007 по теперішній час працює в Державній установі «Інститут серця МОЗ України»

З 2013 року – асистент кафедри функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

З 2018 року – старший науковий співробітник відділу діагностики патології серця та магістральних судин ДУ «Інститут серця МОЗ України»

Професійні здобутки та звання:

У 2003 р. присвоєно звання лікаря за спеціальністю «Функціональна діагностика» (факультет післядипломної освіти Львівського державного медичного університету ім. Д. Галицького, в т.ч. навчальний курс з ехокардіографії на базі ультразвукового науково-діагностичного центру «Сімекс-соно» (навчальна філія Джефферсонівського ультразвукового інституту)).

У 2007 р. присвоєно звання лікаря за спеціальністю «Кардіологія» (кафедра кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика).

У червні 2018 року захистила кандидатську дисертацію на тему «Зміни структурно-функціонального стану міокарда у пацієнтів з аортальним стенозом і зниженою фракцією викиду лівого шлуночка після протезування аортального клапана».

У березні 2018 року отримала патент на корисну модель «Спосіб прогнозування динаміки глобального поздовжнього стрейну лівого шлуночка після протезування аортального клапана у пацієнтів з важким аортальним стенозом».

Володіє методиками:

Працює на ультразвукових системах виробництва Philips, Toshiba, Siemens, GeneralElectric. Щорічно консультує понад 5000-6000 пацієнтів. Проводить виїзні консультації по всім регіонам України. Бере участь в науково-практичних українських та міжнародних семінарах і конференціях.

Проходила стажування у Вільнюській університетській лікарні Сантарос Клінікос (Вільнюс, Литва), Академічній клініці Лейпцигського університету Хеліос Парк-Клінік (Лейпциг, Німеччина), Сілезьському центрі хвороб серця (Забже, Польща).

Брала активну участь в ECHO Meeting 2023 (Стамбул, Туреччина)

Автор та співавтор численних друкованих робіт в наукових журналах, в т. ч. міжнародних.

Участь в дослідженнях:

 Right Menu Icon