консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Льовіна Наталія Валеріївна


1

Лікар анестезіолог вищої категорії

Член Європейської асоціації анестезіологів та Європейської платформи серцево-судинної перфузії.
Член Европейськоі Асоціації Клінічного Харчування та Метаболізму (ESPEN) дійсний член Всесвітньої організації екстракорпоральної підтримки життєдіяльності (Extracorporeal life support organization [ELSO]).

У 1999 р. закінчила Дніпропетровську Медичну Академію.

З 1993 по 1999 під час навчання працювала медичною сестрою анестезісткою в приймально-діагностичному відділенні та відділенні інтенсивної терапії Обласної лікарні ім. Мечникова, м. Дніпропетровськ. Приймала активну участь в студентському гуртку з анестезіології під керівництвом академіка Новіцькоі-Усенко.

З 1999 по 2001 р. проходила інтернатуру за спеціальністю «анестезіологія та інтенсивна терапія» на базі Дніпропетровської медичної Академії.

З 2001 – 2005 – працювала лікарем анестезіологом в Територіальному Центрі Екстреної Медичної Допомоги у Дніпропетровську

З 2005 – 2007 працювала лікарем анестезіологом в Киівськоі Міській Клінічній  лікарні № 17

З 2007 – 2008 працювала завідуючим відділення Трансплантації органів обласної клінічної лікарні ім. Мечникова

З 2008 – лікар відділення  ДУ «Інститут серця МОЗ України»

У 2018 р. пройшла піврічне навчання у школі з перфузіології під егідою Європейської платформи серцево-судинної перфузії з отриманням європейського диплому перфузіолога.

За період 2001-2020 брала участь в профільних конференціях, з’їзді Анестезіологів Украіни, в міжнародних конференціях у Росіі, Польщі

Професійні здобутки та звання

Досвід анестезіологічного забезпечення та інтенсивного лікування хворих з політравмою, хірургічною патологією, нейрохірургічною патологією, торакальноі хірургії, забезпечення трансфузіологічноі допомоги. Анестезіологічне забезпечення пацієнтів при трансплантації внутрішніх органів. Брала участь в клінічних дослідженнях.

Досвід проведення екстракорпоральних методик терапії: штучного кровообігу при кардіохірургічних втручаннях у дорослих та дітей на апаратах Terumo System 1, Maquet HL20; екстракорпоральної мембранної оксигенації з використанням консолей Maquet та Terumo, апаратного гемодіалізу на апаратах Fresenius 5008S та Fresenius 4008S, аутогемотрансфузії на апаратах Fresenius C.A.T.S та Autolog Autotransfusion System, Medtronic.

Має сертіфикат Европейскьоі Ради Серцево Судинноі Перфузіі (EBCP)

Співавтор 8 наукових праць та 3 патентних винаходівRight Menu Icon