консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Ендоваскулярне протезування МІТРАЛЬНОГО КЛАПАНУ в Інституті серця


31-07-2018
Пацієнт – чоловік, 62 роки, з діагнозом – ізольована виражена мітральна недостатність. За наявності супутньої патології відкрита операція протипоказана. Було виконано ендоваскулярне протезування мітрального клапану в Інституті серця. У відео: – 3D реконструкція мітрального клапану (МК), – 3D реконструкція МК з опорним кільцем протезу, – монтаж протезу на доставляючу систему, – протез на системі доставки в кільці мітрального клапану, – функціонуючий протез МК (3D – реконструкція; вентрикулографія)

Ендоваскулярне протезування мітрального клапану в Інституті серця

26-07-2018

Пацієнт – чоловік, 62 роки, з діагнозом – ізольована виражена мітральна недостатність. За наявності супутньої патології відкрита операція була протипоказана. Подробиці – у відео, в якому представлені:
– 3D реконструкція мітрального клапану (МК),
– 3D реконструкція МК з опорним кільцем протезу,
– монтаж протезу на доставляючу систему,
– протез на системі доставки в кільці мітрального клапану,
– функціонуючий протез МК (3D – реконструкція; вентрикулографія)
Операція була виконана командою лікарів (Андрій Максаков, Максим Шиманко, Константин Бойко, Микола Стан, Наталія Понич-Горобієвська, Яна Антонюк, Марія Слюбик) на чолі із завідувачем відділення ендоваскулярної хірургії і ангіографії Андрієм Хохловим та під керівництвом розробників методики ендоваскулярного протезування мітрального клапану професора Рюдігера Ланге (Rüdiger Lange) та Ніколо Пьяцца (Nicolo Piazza).Right Menu Icon