консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Держава Кувейт передала Інституту серця медичне обладнання вартістю понад 100 тис. євро

11-10-2018

11 жовтня 2018 року в Інституті серця МОЗ України Посол держави Кувейт, Його Високоповажність доктор Рашид Аль-Адвані та Генеральний директор Інституту серця, професор Борис Тодуров урочисто підписали Договір пожертви та вручення від держави Кувейт медичного обладнання відділенням Інституту серця, насамперед – відділенню дитячої реанімації.

На процедурі підписання були присутні представники дипломатичного корпусу, Міністерства закордонних справ України, Верховної Ради України та засоби масової інформації.

Звертаючись до присутніх, пан Посол підкреслив: “Держава Кувейт розділяє з Вами турботу про людей і тому надає сьогодні благодійну допомогу у виді медичного обладнання для різних потреб відділення дитячої реанімації Інституту серця. Ця радісна подія демонструє, наскільки високо Держава Кувейт цінує плідну співпрацю з Україною і підкреслює взаємне прагнення зміцнити дружбу між нашими країнами.”

Професор Тодуров щиро подякував за неоціненну допомогу від держави Кувейт і відзначив, що нове, надсучасне обладнання є безцінним подарунком, адже отримати такі прилади в рамках досить обмеженого бюджетного фінансування вельми проблематично.

Із словами подяки до Посла звернулась і Валентина Маркевич, представник народного депутата України Ольги Богомолець.

Загальна вартість переданого медичного обладнання складає понад 3 млн. гривень.

Це обладнання допоможе рятувати життя тисячам пацієнтів Інституту серця, насаперед – дітям.

Мова йдеться про такі надсучасні прилади:

– Дві ультразвукові діагностичні портативні системи Clarius;

– Апарат діагностичний для ультразвукових обстежень: портативна кольорова цифрова ультразвукова система UF-760AG;

– Шістнадцять насосів шприцевих інфузійних S100;

– Чотири станції DS204, що об’єднує 4 інфузійних насоси та оснащена функцією світлового сигналу щодо статусу інфузії;

– Два веновізори VPism – D (P);

– Два голкотримачі MAYO-HEGAR: з напиленням із карбіду вольфраму на прямій робочій поверхні 2,8 мм, кругла ручка, для ниток 2-0 та менших – 8,75” (22 см);

– Електрокардіограф цифровий холтерівський датчик FM-180 з функцією реєстрації даних ЕКГ, 2/3 канали з вологостійкою функцією;

– Електрокардіограф FCP-7101 на один канал, з інтерпретацією (50/63мм) та стандартним набором аксесуарів ASE-7100G.

Зокрема, унікальні веновізори допоможуть робити швидкі та ефективні ін’єкції маленьким пацієнтам завдяки точному указанню розташування мініатюрних вен дитини, це особливо важливо у критичних ситуаціях. А портативна цифрова ультразвукова система дозволить провадити швидку діагностику “на місці”, без необхідності транспортування пацієнта до діагностичного центру.



Right Menu Icon