консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Британо-Український Симпозіум «Анестезіологія та інтенсивна терапія – сьогодення і перспективи розвитку»

21-05-2023

Маємо честь працювати з найкращими.
19-21 травня 2023 року у гібридному форматі відбувся Британо-Український Симпозіум (БУС 15) «Анестезіологія та інтенсивна терапія – сьогодення і перспективи розвитку», що був присвячений 100-річчю з дня народження професора Анатолія Івановича Тріщинського – видатного українського вченого та анестезіолога.

Географія учасників вражає, в конференції взяли участь ряд провідних закордонних спікерів з Великобританії, США, Німеччини, Австрії, Ізраїлю, Польщі, Італії, і звісно українські лікарі.
Один з організаторів цієї грандіозної події – професор Олег Лоскутов, зав. кафедри анестезіології Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, анестезіолог Інститут серця МОЗ України.

Наші лікарі також мали виступи, представили навчальні майстер-класи.

Завідувач відділення патології міокарду та трансплантації органів та тканин Гаврило Ковтун разом з Олегом Лоскутовим поділились особливостями прекондиціювання донорів та донорських органів та аналізом можливих помилок при цьому.

Кардіолог Оксана Островська провела майстер-клас «УЗД в сучасній анестезіології та інтенсивній терапії: розбір клінічних випадків».
Лікар анестезіолог Давид Шабанов разом з Олегом Лоскутовим показали основи катетеризації центральних вен під контролем УЗД та сліпим методом.

Завідувач відділу екстракорпоральних методів лікування та анестезіології, PhD Сергій Судакевич та старший науковий співробітник PhD Степан Маруняк розповіли про останні результати наукових досліджень щодо екстракорпоральних методів лікування, провели майстер-клас щодо базових принципів проведення аутогемотрансфузіі при крововтраті.

Форум отримав численні схвальні відгуки серед учасників.Right Menu Icon