консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Борис Тодуров взяв участь у відкритті кардіохірургічного центру в місті Житомир

17-03-2015

17 березня 2015 року в місті Житомир на базі обласної лікарні відкрили кардіохірургічне відділення.

Центр відкривали: голова облдержадміністрації Сергій Машковський, голова обласної ради Віталій Француз разом із заступниками, директор інституту серця Борис Тодуров.

17-03-15 Відкриття кардіоцентру в Житомирі

«Сьогоднішнє відкриття – велика подія і в галузі медицини, і навіть на державному рівні, – говорить Сергій Машковський. – Ми переживаємо надзвичайно тяжкий час. І нарешті Житомирська область має надсучасний кардіохірургічний центр, який відповідає всім європейським стандартам. Це якраз показує нашу волю рухатися у європейському напрямку. Я хочу подякувати всім, хто вболівав за відкриття та початок роботи кардіоцентру».

Щоб створити надсучасний центр знадобилося майже три роки та спільні зусилля обласної влади, будівельників та лікарів. Загальна вартість проекту 22,6 млн грн., з яких 10,9 млн. грн. – ремонт та реконструкція приміщення. Решта – обладнання.
На першого пацієнта чекають вже до кінця місяця.

Стаціонар кардіохірургічного центру розрахований на 16 ліжок. Також є операційний блок і відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Реанімація розрахована на 6 ліжок із постійним пунктом перебування чергової медсестри.

У кардіовідділенні будуть проводитися сурцево-судинні операції, а також надаватимуть повний комплекс кардіохірургічної допомоги.

Довідково: 2014 року 230 тис. жителів Житомирської області перенесли серцево-судинні захворювання. У тому числі 1 тисяча – інфаркт. Цього могло м не бути, якби центр був відкритий ще минулого року.

«Для медицини Житомирщини – це новий напрямок роботи. І завдяки тому, що Київський інститут серця взяв патронат над підготовкою та роботою центру – він розпочинає свою роботу. Ми сподіваємося, що ця праця буде досить ефективною», – сказав директор департаменту охорони здоров’я Олександр Торбас.

– Все специалисты из Житомирской областной больницы уже многократно прошли стажировку в институте сердца, включая сестер операционных и реанимационных, и анестизистов… но для первых больных, поскольку место новое, оборудование новое, мы сделаем несколько операций совместно, а потом уже в самостоятельное плаванье, – зазначив директор інституту серця Борис Тодуров.

За матеріалами
Прес-служба облдержадміністраціїRight Menu Icon