консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Yeti підтримує соціальний проект «Тепло сердець»

20-04-2012

У квітні 2012 року стартував черговий етап соціального проекту «Тепло сердець».

Організатором проекту виступила компанія «Єврокар» спільно з дилерською мережею SKODA в Україну, яка вже впродовж кількох років підтримує Київську міську клініку Центр Серця благодійними проектами.
В рамках акції «Тепло сердець» у всіх салонах дилерської мережі SKODA по всій території Україні продаватимуться ексклюзивні іграшкові Yeti. Купивши симпатичного Yeti, ви не тільки порадуєте свою дитину, але й зробите свій внесок у порятунок чийогось життя.
Всі виручені кошти будуть спрямовані до Фонду Центру серця на проведення операцій дітям з вродженими вадами серця з малозабезпечених сімей.
Кожен небайдужий має можливість приєднатися до соціальної ініціативи та внести свій вклад в покупку сучасного обладнання для складних операцій на серці.

ТОВ «Єврокар» реалізує благодійний проект «Тепло сердець» з листопада 2008 року. Початком проекту стала передача компанією «Єврокар» для потреб клініки автомобіля Skoda Roomster. Цей автомобіль став першим в автопарку Центру серця, і тепер він щодня виконує життєво необхідну для пацієнтів роботу. Крім того, «Єврокар» спільно з дилерською мережею SKODA в Україну щорічно продовжує збір коштів для фонду клініки Центр серця. Фінансові кошти спрямовуються на покупку необхідного медичного обладнання, в першу чергу для дитячого відділення Центру серця. (www.eurocar.com.ua)
yetiRight Menu Icon