консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Велика шана і подяка людям в білих халатах


29-10-2015

Мені 57 років, 4 роки тому я переніс інфаркт, весь це час почував себе достатньо добре, якихось ускладнень стосовно здоров’я не було. В цьому році при лікарському обстеженні , пройшовши коронарографію, було виявлено забиті сосуди, тому терміново була необхідна операція. Я приїхав до Інституту серця, де пройшов необхідні обстеження в найкоротший термін.

19.10.2015 року був прооперований Ковтуном Гаврилом Ігоровичем і його командою молодих, але кваліфікованих і професійних хірургів. Операція проводилась менше двох годин (поставлено три шунта) і через півтора суток з реанімації мене перевели до загальної палати.

В подальшому, завдяки високій професійній майстерності зав.відділення Ковтуна В.І. та мого лікуючого лікаря Поступальського О.М., післяопераційна реабілітація пройшла досить швидко і вже зранку 26.10.2015 я був виписаний з хорошими клінічними показниками і самостійно за кермом автомобіля приїхав в Полтаву. Зараз почуваю себе дуже добре.

Низький мій уклін і велика шана і подяка цим людям в білих халатах. І якщо про хліборобів кажуть, що їх руки пахнуть хлібом то руки лікарів Інституту серця, які кожного дня рятують десятки хворих, серед яких є і діти, – пахнуть життям.

Володимр Гура
м.Полтава

 

 


Читайте також:Right Menu Icon