консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Українсько-французький науково-практичний семінар з допплерехокардіографічної діагностики «Кількісна оцінка порожнин серця»

02-06-2018

В суботу 2 червня 2018 року в Інституті серця відбувся українсько-французький науково-практичний семінар з допплерехокардіографічної діагностики «Кількісна оцінка порожнин серця», організований під егідою Інституту серця МОЗ України та кафедри функціональної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика за сприяння посольства Франції в Україні.

Основна мета семінару полягала в навчанні лікарів щодо практичного застосування останніх американських і європейських узгоджених настанов з ехокардіографічної візуалізації серця. Основним доповідачем на семінарі був наш співвітчизник, лікар Європейського шпиталю ім. Жоржа Помпіду (Париж) к.мед.н. Микола Мирошник.

Понад 250 учасників семінару – лікарі різних спеціальностей, у тому числі слухачі циклу ТУ «Ехокардіографія», з захопленням прослухали інтенсивний лекційний курс і отримали змогу безпосередньо спостерігати за ходом обстеження пацієнтів на екрані великої конференц-зали Інституту серця. Учасників семінару привітали генеральний директор Інституту серця МОЗ України Б. Тодуров, завідувач кафедри функціональної діагностики О.Жарінов і аташе з питань наукової та університетської співпраці посольства Франції в Україні С. Ріголле.Right Menu Icon