консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

У Перинатальному центрі (Крим) новонародженим успішно провели 4 операції за один день

07-07-2013

13 липня 2013 року в Перинатальному центрі КРУ «КТМО «Університетська клініка» за один день провели 4 операції з закриття артеріальної протоки у новонароджених.

Операції провели лікарі-кардіохірурги Київського міського центру серця спільно з кримськими фахівцями.
Всі малюки були з масою тіла нижче 2 кг (890 гр, 1 кг 145 гр, 1 кг 150 гр і 1 кг 465 гр).
«Операції пройшли успішно, вже на четвертий день після операції троє новонароджених були переведені на самостійне дихання. На сьогоднішній день у малюків всі проблеми позаду, стан їхнього здоров’я не викликає тривог ні у лікарів, ні у батьків», – повідомила головний лікар перинатального центру Тетяна Бабич.

Головний лікар додала, що кримський Перинатальний центр – перший в Україні, де стали проводити хірургічні операції новонародженим. «Ми продовжуємо успішно співпрацювати з Київським міським центром серця. На сьогоднішній день в умовах відділення інтенсивної терапії новонароджених перинатального центру лікарі вже благополучно провели 12 нейрохірургічних операцій і 9 операцій на серці», – повідомила Тетяна Бабич.

***
Нагадаємо, в квітні 2013 року, між КРУ «КТМО «Університетська клініка» і КМКЛ «Київський міський Центр Серця» підписано договір про співпрацю. У рамках договору київські фахівці надаватимуть постійну організаційно-медичну підтримку Університетській клініці.
Зокрема, плануються виїзні консультації провідних фахівців для пацієнтів з вродженими і набутими вадами серця, виїзди фахівців для надання невідкладної хірургічної допомоги дітям, прийом пацієнтів на обстеження та хірургічне лікування. Крім цього, буде організована робота з підвищення кваліфікації персоналу КРУ «КТМО «Університетська клініка», в тому числі лекції, семінари та стажування.

За матеріалами Управління информаційної політики Ради міністрів АРК 31-07-13

gerb_kryma_2Right Menu Icon