консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Трансплантація нирки відтепер і в Інституті серця

15-06-2022

Сьогодні відбулась знакова подія – вперше в Інституті серця була виконана родинна трансплантація нирки: матуся подарувала нирку 37-річному синові, який тривалий час перебував на діалізі. Наразі і мама і син почуваються добре, нирка працює і хворі проходять планову післяопераційну реабілітацію!

Операція виконана завідувачем нового відділення нещодавно відкритого в Інституті серця – Відділення трансплантації нирок та гемодіалізу Михайлом Загрійчуком з досвідченою командою, яка складається з лікарів – хірургів, нефрологів, гастроентеролога та трансплант-координатора.

Михайло Зайгрічук відмітив, що Інститут серця є національним лідером за кількістю пересадок серця, тут раніше успішно виконана симультанна пересадка серця та нирки, Інститут повністю готовий до виконання трупної пересадки нирки, також тут виконуються усі хірургічні операції у пацієнтів, які перебувають на гемодіалізі, а це формування артеріо-венозних доступів, видалення збільшених паращитоподібних залоз, видалення жовчного міхура з лапароскопічного доступу, видалення нирок при проікістозі, тощо!

Продовжуємо розвивати трансплантацію в нашій державі, незважаючи ні на що, об’єднуючи наші зусилля.

Тож звертайтесь будь-ласка по допомогу вчасно та ставайте в лист очікування на трансплантацію нирки в Інститут серця МОЗ України!

Телефонуйте будь ласка
+380 98 272 94 05
Загрійчук Михайло СтепановичRight Menu Icon