консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Соціальний проект – «Тепло сердець»

23-12-2011

Завершився черговий етап соціального проекту компанії «Єврокар» – «Тепло сердець»

В ході акції в період з 1 по 23 грудня 2011 було зібрано і перераховано до Фонду Центру Серця «Серце на долоні» 60 000 грн.
Всі виручені кошти Фонд спрямує на реалізацію благодійної програми «Разом врятуємо дитині життя!», яка сприяє терміновому лікуванню вроджених вад серця у дітей з малозабезпечених сімей.

За словами головного лікаря Центру серця Бориса Тодурова «на сьогоднішній день на 1000 новонароджених припадає 6-8 немовлят із вродженими вадами серця, у 30% таких дітей ця вада критична і вимагає надання невідкладної вузькоспеціалізованої допомоги. Зібрані кошти допоможуть врятувати 7 дитячих сердець в Київському Міському Центрі Серця ».

Організатором проекту виступила компанія «Єврокар» спільно з дилерською мережею SKODA в Україні, яка щороку підтримує Київську міську клініку Центр Серця благодійними проектами. Цього року партнером «Тепло сердець» також стала компанія «SuperDeal», за підтримки якої були зібрані кошти шляхом реалізації спеціальних купонів на порталі партнера.

Проект «Тепло сердець» спрямований на інформаційну та фінансову підтримку Київської міської клініки Центр серця. ТОВ «Єврокар» реалізує проект з листопада 2008 року. Початковим етапом стала передача компанією «Єврокар» для потреб клініки автомобіля Skoda Roomster. Цей автомобіль став першим в автопарку Центру серця, і тепер він щодня виконує життєво необхідну для пацієнтів роботу. Крім того, «Єврокар» спільно з дилерською мережею SKODA в Україну щорічно продовжує збір коштів для Фонду клініки Центр Серця. Фінансові кошти спрямовуються на закупывлю необхідного медичного обладнання, в першу чергу для дитячого відділення Центру Серця.

Центр Серця висловлює щиру вдячність компанії «Єврокар» , їх партнерам та всім, хто підтримав благодійний проект!
plakat_teplo-serdes2011-6_0Right Menu Icon