консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Що трапилося в Інституті серця. Відео, коментарі


15-12-2018

Український репортер

Директор Інституту серця Борис Тодуров публічно заявив, що сторонні особи влаштували провокацію, аби зірвати вибори керівника цього медзакладу.

Як розповідав “Український репортер”, в Інституті серця МОЗ України 14 грудня проходили внутрішні збори медпрацівників. Несподівано нараду було припинено. Як з’ясувалося, до зали засідань якимось чином проникли сторонні особи. Одна із дівчат стала приховано знімати усе, що відбувалося на телефонну відеокамеру.

Побачивши це, медики попросили “операторку” назвати себе. Однак вона відмовилася, адміністрація викликала поліцію.

Згодом з’ясувалося, що “в гості” до медиків прийшли активісти громадської організації “С14”. Поліція доставила їх до правоохоронного відділення. Через деякий час молодиків відпустили…

Борис Тодуров на своїй сторінці виклав відео, зауваживши, що “ось в таких умовах довелося учора працювати медикам…”. Він говорить, що в активістів поліція знайшла ніж, газовий балончик і бойові патрони. Зазначає, що в результаті таких “акцій” життя пацієнтів (а важких хворих тут – понад 200) може бути під загрозою.

Відеоhttps://www.facebook.com/borys.todurov/videos/10156899634579483/

Голова правління громадської організації “Національний рух “За трансплантацію” Юрій Андреєв обурюється у Фейсбуці:

“Люди в усьому світі мають знати, що в Україні відбувається травля високопрофесійних лікарів і тотальне знищення медичної галузі.

Отож, прихильники МОЗу, які є варіанти? Хто організатор? В стилі захоплень медунівериситетів… Може, комусь нарешті вистачить клепки по закону людей звільняти, а не вдаватися до таких жахливих первісних методів.

Людям, які організували цю ганебну провокацію, скажу лише одне – моліться Всевишньому, щоб вам особисто ніколи не прийшлося звертатися за допомогою до цієї людини, яку знає і поважає весь цивілізований світ”.

Відгукнулася на конфліктну ситуацію в Інституті серця виконувачка обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Вона розмістила пост у Фейсбуці, у якому таврує Бориса Тодурова. На думку Супрун, Тодуров влаштував тренінг з навчання, як протидіяти активістам. Вона звинувачує у тому, що він “сам тримав у заручниках не лише активістів, а й весь медичний персонал”.

Цікаво, на які висновки опирається Уляна Супрун? На судові? На прокурорські? Чи, може, на службове розслідування? Таких висновків немає. Це усього лише її суб’єктивна думка, думка людини, яка не була присутньою на місці події. Але ж Супрун – чиновниця, керує міністерством! І виступає з таким, безапеляційним, вердиктом щодо колеги, лікаря, зрештою! А як же бути з етичними нормами держслужбовця? Чи на Супрун вони не розповсюджуються?

В соцмержах – “вибух” коментарів на цю тему. Наведемо лише найбільш яскраві.

Сергій Костеж написав: “Это вторжение несовершеннолетних к ведущему кардиохирургу, который в 2014 со своей скорой исколесил весь передок и оказывал помощь куче бойцов в условиях отсутствия нормальной медицины (тогда) на передовой, с криками “сепар”, “чей Крым” – это бред, ребята. Не делайте так, это же глупость. И отдельный позор – как в это вписывается Супрун. Уровень отвратности зашкаливает”.

 

 

Український РепортерRight Menu Icon