консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Київські кардіологи провели у Миколаєві консультації, лекцію та взяли участь у брифінгу


15 лютого до Миколаївщини завітали спеціалісти Інституту серця МОЗ України разом з професором, кардіохірургом, доктором медичних наук Борисом Тодуровим.
Борис Михайлович зустрівся з радником голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Євгеном Шевченко та начальником управління охорони здоров’я ОДА Павлом Георгієвим. Вони обговорили нові технології кардіохірургії та шляхи і напрямки співпраці миколаївських кардіологів і кардіохірургів з київськими колегами та безпосередньо Інститутом серця.

У рамках візиту проведено консультації хворих на серцево-судинну патологію, які потребують хірургічного втручання та дітей з вродженими вадами серця. Консультування дітей проводилось на базі обласної дитячої лікарні, дорослих – на базі обласної лікарні. Протягом дня консультацію отримало понад 150 маленьких та дорослих миколаївців.

Професором також проведено лекцію в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Окрім того, за участю радника голови облдержадміністрації Євгена Шевченка та начальника управління охорони здоров’я ОДА Павла Георгієва проведено брифінг з питань співпраці миколаївських кардіохірургів з Інститутом серця, під час якого журналісти отримали компетентні та вичерпні відповіді на питання.

Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації

 Right Menu Icon