консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Презентація нової книги про донорство за участі професора Бориса Тодурова

14-02-2020

13 лютого 2020 року директор Інституту серця професор Борис Тодуров взяв участь у презентації книги «Інструкція до запасного серця» Тамсина Мюррея (видавництво «Артбукс») у Новопечерській школі Києва для учнів 9-11 класів. Проте презентація книги про кохання і трансплантацію розпочалася в Інституті серця.  І першим її отримав 16-річний Женя, який чекає на донорське серце (у сім років хлопець втратив тата, який не дочекався свого донорського серця) в стінах клініки.

“Метою заходу була популяризація трансплантації та донорства органів серед суспільства простими та зрозумілими словами – через літературу, адже дуже важливо вести розмову із суспільством на цю соціально важливу тему, яка, на жаль, поки має низький рівень довіри в українців”, – зазначили ініціатори і організатори події, якими стали громадська організація “Всеукраїнська платформа донорства “іDonor” та видавництво “Артбукс”, а сам захід приурочили до 14 лютого – Дня закоханих та Міжнародного дня дарування книг. Модератором події виступила відома журналістка Ірина Заславець, засновниця Всеукраїнської платформи донорства “iDonor”.

Звертаючись до юнацької аудиторії, професор Борис Тодуров сказав: “…Чому ми про це говоримо? Щоб ви мали власну думку, власну громадянську позицію…Наприклад, програма популяризації трансплантації в Америці починається ще з дитячого садка, коли діти ще не вміють читати… Якщо ми не будемо популяризувати донорство, розказувати людям про те, що це за процес, чому він потрібен, то, на жаль, донорство не запрацює.” Наприкінці презентації, всі присутні мали змогу підписати валентинки для хлопчика Жені, який наразі чекає на трансплантацію серця в Інституті серця. 14 лютого Борис Тодуров особисто передав йому листівки з привітаннями та побажаннями.Right Menu Icon