консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Вперше в СНД у Центрі Серця відбулася унікальна операція з імплантації в коронарні артерії серця біодеградуючих стентів

07-11-2012

7-го листопада 2012 року вперше в СНД у Центрі Серця відбулася унікальна операція з імплантації в коронарні артерії серця біодеградуючих стентів (стентів, що розсмоктуються)

Київський Міський Центр Серця – один з небагатьох кардіологічних центрів в Європі і перший в СНД провів унікальну операцію і майстер-клас із застосування інноваційних стентів виробництва Abbot Vascular (США). Інноваційність цих стентів полягає в тому, що після імплантації в артерії серця ці стенти цілком розсмоктуються через деякий час, залишаючи судини практично здоровими, що робить їх доступними для традиційного лікування вже через 2 роки. Дані стенти дозволяють відмовитись від старого типу стентів з металу, які завжди служили перешкодою за необхідності повтороного лікування серцевих захворювань або повторного стентування. Нова ера в лікуванні серцево-судинних захворювань стала можливою завдяки останнім розробкам американської компанії Abbot Vascular. Даний стент – Біоваскулярний Скаффолд, був нагороджений в минулому році нагородою Волл Стріт Журналом, як кращий медичний винахід 2011 року (Medical Devices category in the 2011 Wall Street Journal Technology Innovation Awards).

Потенціал і переваги такого скаффолда, що розчиняється, складно переоцінити. Судини можуть розширюватися і звужуватися внаслідок звичайної фізичної активності людини, і при такому стенті необхідність прийняття препаратів для поліпшення згортання крові зменшується в кілька разів.

“Цей винахід являє собою справжній зсув парадигми в тому, як ми ставимося до лікування ішемічної хвороби серця. Застосування подібного роду стента, який зникає після того, як виконав свою роботу, вже не мрія, а реальність “, – прокоментував професор Б.М.Тодуров – директор Центру Серця, Головний кардіохірург України, Член-кореспондент АМН України.

“Пацієнти дуже зацікавлені в таких стентах, оскільки це може дозволити кровоносним судинам повернутися до більш природного стану для подальших безперешкодних діагностики та лікування”, – говорить Патрік Серріус, професор інтервенційної кардіології в Госпіталі Університету Еразмус у Роттердамі, Нідерланди. Професор Серріус так само відзначив, що дана революційна технологія витіснить існуючі металеві стенти вже через 3-4 роки.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA



Right Menu Icon